× Mieszkania Garaże Majster Development>
4
Budynki
na osiedlu
202
Mieszkania
152
Garaże
43
Miejsca
parkingowych

Osiedle Staromiejskie to harmonia przyrody z nowoczesną architekturą zlokalizowane w sercu miasta. Otoczone zielenią osiedle z dala od miejskiego zgiełku pozwoli na chwilę relaksu.

Klasa Premium

Osiedle Staromiejskie to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Atrakcyjna lokalizacja, nowatorska architektura i najwyższej jakości materiały oraz budowa ze szczególną starannością, plasują inwestycję w klasie Premium.

Przestronne i jasne mieszkania

Mieszkania są zaprojektowane z myślą o oddaniu Państwu przestrzeni niezbędnej do życia rodzinnego, by wszyscy domownicy czuli się komfortowo. Staranne wykończenie mieszkań w standardzie deweloperskim znacznie ułatwia wdrożenie aranżacji według Państwa upodobań, co z pewnością sprawi wiele radości.

Bezpieczny plac zabaw

Na osiedlu zostanie utworzony plac zabaw, na którym Państwa dzieci będą mogły kreatywnie spędzać wolny czas. Teren zamknięty całego osiedla daje dodatkowe bezpieczeństwo, więc nie ma obaw pojawienia się osób trzecich lub oddalenia się Waszych pociech z terenu osiedla.

Lokalizacja

Nowe Osiedle Staromiejskie zlokalizowane jest w centrum miasta i będzie zdecydowanie najatrakcyjniejszym osiedlem w okolicy.
Niezwykle istotną kwestią dla młodych rodzin z dziećmi jest bliska i wygodna lokalizacja w sąsiedztwie szkół i przedszkoli w dzielnicy.