× Mieszkania Garaże Majster Development>
4
Budynki
na osiedlu
156
Mieszkań
50
Garaży
106
Miejsc
parkingowych

Nowe biuro sprzedaży już otwarte!

W Płocku udostępniliśmy naszym klientom nowe komfortowe biuro sprzedaży, które zlokalizowane jest na nowo budowanym osiedlu Zielone Korony. Otwarcie miało miejsce 22 stycznia w obecności Właściciela spółki MAJSTER DEVELOPMENT Piotra Świec oraz Prezesa Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Płocku Lecha Chodkowskiego. Nie brakowało również lokalnych mediów.
Serdecznie zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ulicy ul. Władysława Sikorskiego 12

Osiedle Łokietka to miejsce dla wyjątkowych mieszkańców. Wykorzystane tu są wszelkie atuty lokalizacji w centrum dzielnicy. Niebanalną architekturę docenią wielbiciele innowacyjnych rozwiązań i nowych form.

Klasa Premium

Wyjątkowa lokalizacja w samym centrum dzielnicy Podolszyce, nowatorska architektura i oryginalny styl budowy, nadają inwestycji unikatowy klimat. Jest to niepowtarzalne miejsce utrzymane w klasie Premium.

Przestronne i jasne mieszkania

Mieszkania oferowane na tym Osiedlu są jasne i przestronne. Idealnie nadają się dla każdego, kto ceni wysoką jakość w komfortowym wnętrzu. Stan deweloperski pozwala na designerską aranżację mieszkania według własnego gustu i upodobań.

Nowoczesność architektury jak i zagospodarowanie terenu sprawi wiele satysfakcji z bycia częścią tego wyjątkowego miejsca. Mieszkania zostały zaprojektowane tak by odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów pod względem metrażowym jak i układu wnętrza.

Lokalizacja

Osiedle Łokietka powstaje w Płocku przy ulicy Sikorskiego, w dzielnicy Podolszyce. Świetne umiejscowienie pozwala na korzystanie z walorów i uroków miasta. W sąsiedztwie Osiedla znajdują się między innymi: galeria Mazovia, szkoły, żłobki, apteki, oraz kościół, czy park. Znajdziecie tu Państwo ciekawe połączenie atrakcyjnej architektury z funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie.