× Osiedla Ukończone Inwestycje Kontakt

Firma Majster Development to lider w dziedzinie nowoczesnego designu, który wkroczył na polski rynek nieruchomości w 2005 roku i błyskawicznie osiągnął status czołowego przedsiębiorcy. Dynamiczny rozwój firmy to efekt pracy wykwalifikowanej załogi, wśród której znajdują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego. Dzięki wnikliwej analizie rynku, oraz kompleksowej współpracy menedżerów i inżynierów, tworzymy projekty, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Działamy według starannie wypracowanych konwencji, czuwając nad każdym realizowanym projektem, ponieważ wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa i gwarancja jakości.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy pionierem w zakresie budownictwa łączącego innowacyjność i luksus z ekologią i bezpieczeństwem. Nasze działania skupiają się na tworzeniu osiedli, które będą służyć zarówno ludziom, jak i przyrodzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb mieszkańców, dlatego stawiamy na funkcjonalność i ergonomię. Wprowadzamy na lokalny rynek kompleksy mieszkaniowe o podwyższonym standardzie. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do lokali handlowo-usługowych, aptek, szkół, a także zespołów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Każda z inwestycji to ukłon w stronę naszych klientów, którzy zaufali nam i dali możliwość realizacji naszej pasji do budowania.

Wysoki standard

Dewizą naszej firmy jest to, aby mieszkać prestiżowo, inteligentnie, innowacyjnie, ekologicznie, bezpiecznie oraz luksusowo. Wyróżnia nas nowoczesność i jakość, czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

Środowisko i ekologia

Świadome ekologiczne myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego odnawialne materiały, niski ślad CO2, mała energochłonność mieszkań, naturalne materiały jak: kamień, drewno, czy ceramika, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa, czy ochrona akustyczna są dla nas priorytetem.

Nagrody

Dowodem zaufania klientów do naszej firmy są liczne nagrody i certyfikaty. To dzięki wysokim standardom realizacji inwestycji jak i obsługi klienta możemy cieszyć się zaufaniem w całym kraju.

Osiedla
Nowe Karwiny | Gdynia Zielony Zakątek | Toruń Kasprusie | Zakopane Staromiejskie | Grudziądz Zielone Korony | Płock Nowy Park | Włocławek Solis | Sopot Łokietka | Płock Sobieski | Włocławek Chrobry | Płock Magnat | Płock Chrobry Zagajewskiego | Włocławek
Kontakt
Majster Development
ul. Duninowska 9
87-800 Włocławek
biuro@majsterdevelopment.pl
Social media
Informujemy, że: Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Majster Atlas Kujawy Sp.J., z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9. Celem zbierania danych jest umożliwienie komunikacji z klientem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.