× Mieszkania Garaże Majster Development>

Rozpoczynamy przyjmowanie rezerwacji na pierwszy etap budowy osiedla Zen.

Budynek A

60
Mieszkań
42
Garaże
26
Miejsc
parkingowych

HARMONIA UMYSŁU Z PRZYRODĄ

Zamieszkaj w spokojnej okolicy na osiedlu Zen i poczuj harmonię umysłu z przyrodą. Zachwyć się wyjątkowym klimatem nawiązującym do japońskich ogrodów. Poczuj zapach kwitnących wiśni, podziwiaj drzewa w stylu bonsai. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prostotę kształtów, stonowane barwy i nawiązania do przyrody w przestrzeni architektonicznej. Wyjątkowy klimat tego miejsca sprzyja budowaniu wewnętrznej równowagi. Tutaj możesz złapać oddech – to idealne miejsce do zamieszkania.

SPOKÓJ I RELAKS

Osiedle Zen zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jego mieszkańcom spokoju i relaksu. Drzewa wiśniowe tworzą wyjątkową aleję, która fantastycznie prezentuje się na tle budynków. Na szczególną uwagę zasługują również duże powierzchnie zieleni ze zjawiskową trawą, zwaną niedźwiedzim futrem, oraz drzewami w stylu bonsai.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Podświetlenie fasady nadaje budynkowi atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu, zwłaszcza po zmroku. Dodatkowo, specjalna iluminacja świetlna uwypukla piękno roślin, co nadaje przestrzeni ogrodowej wyjątkowego charakteru.

PRZESTRONNE MIESZKANIA

Komfortowe mieszkania zostały starannie wykończone w standardzie deweloperskim z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Daje to nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza tak, jak wymarzyli sobie ich właściciele. Metraż mieszkań jest zróżnicowany – od 38 do 66 metrów kwadratowych, każde mieszkanie ma duży, przestronny balkon. Na terenie osiedla są również funkcjonalne garaże i miejsca postojowe.

REKREACJA

Plac zabaw na osiedlu Zen to miejsce, w którym najmłodsi mieszkańcy będą bezpiecznie spędzać czas na beztroskiej zabawie, rozwijając swoje umiejętności i zdolności. Rodzice również poczują wytchnienie patrząc na bawiące się pociechy w otoczeniu zieleni i drzew wiśniowych. Taka przestrzeń niewątpliwie wpływa na osiągniecie harmonii umysłu z przyrodą, pozytywnie oddziałuje na samopoczucie i zdrowie psychiczne. Wszystkim mieszkańcom polecamy również skorzystanie z nowoczesnej siłowni zewnętrznej, która jest dostosowana do różnych form treningów. To przyjazne miejsce, które łączy pokolenia i zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

LOKALIZACJA

Osiedle Zen to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, ale jedocześnie chcących korzystać z możliwości, jakie daje miasto. Osiedle znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podolszyce, w pobliżu galerii handlowych, placówek edukacyjnych, instytucji publicznych i usługowych. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących kontakt z naturą, spacery, aktywność na świeżym powietrzu, ale jednocześnie chcących bez problemu korzystać z możliwości, jakie daje miasto.

Biuro Sprzedaży Płock

Dariusz Ogórek
tel.: 503-091-382

Dariusz Sztanderski
tel.: 693 063 043

e-mail: plock@majsterdevelopment.pl
ul. Władysława Sikorskiego 12, 09-100 Płock