× Mieszkania Garaże Majster Development>
4
Budynki
na osiedlu
156
Mieszkań
50
Garaży
106
Miejsc
parkingowych

Osiedle Łokietka to miejsce dla wyjątkowych mieszkańców. Wykorzystane tu są wszelkie atuty lokalizacji w centrum dzielnicy. Niebanalną architekturę docenią wielbiciele innowacyjnych rozwiązań i nowych form.

Klasa Premium

Wyjątkowa lokalizacja w samym centrum dzielnicy Podolszyce, nowatorska architektura i oryginalny styl budowy, nadają inwestycji unikatowy klimat. Jest to niepowtarzalne miejsce utrzymane w klasie Premium.

Przestronne i jasne mieszkania

Mieszkania oferowane na tym Osiedlu są jasne i przestronne. Idealnie nadają się dla każdego, kto ceni wysoką jakość w komfortowym wnętrzu. Stan deweloperski pozwala na designerską aranżację mieszkania według własnego gustu i upodobań.

Nowoczesność architektury jak i zagospodarowanie terenu sprawi wiele satysfakcji z bycia częścią tego wyjątkowego miejsca. Mieszkania zostały zaprojektowane tak by odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów pod względem metrażowym jak i układu wnętrza.

Lokalizacja

Osiedle Łokietka powstaje w Płocku przy ulicy Sikorskiego, w dzielnicy Podolszyce. Świetne umiejscowienie pozwala na korzystanie z walorów i uroków miasta. W sąsiedztwie Osiedla znajdują się między innymi: galeria Mazovia, szkoły, żłobki, apteki, oraz kościół, czy park. Znajdziecie tu Państwo ciekawe połączenie atrakcyjnej architektury z funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie.