× Mieszkania Garaże Majster Development>
3
Budynki
na osiedlu
60
Mieszkań
30
Garaży

Klasa Premium

Osiedle BATORY to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Atrakcyjna lokalizacja, nowatorska architektura i najwyższej jakości materiały oraz budowa ze szczególną starannością, plasują inwestycję w klasie Premium.

Przestronne i jasne mieszkania

Mieszkania są zaprojektowane z myślą o oddaniu Państwu przestrzeni niezbędnej do życia rodzinnego, by wszyscy domownicy czuli się komfortowo. Staranne wykończenie mieszkań w standardzie deweloperskim znacznie ułatwia wdrożenie aranżacji według Państwa upodobań, a całe przedsięwzięcie sprawia wiele przyjemności.

Nowoczesna architektura

Osiedle BATORY to harmonia przyrody z nowoczesną architekturą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań możemy tworzyć lokale o wysokim standardzie zapewniające naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Rekreacja

Bezpośrednie sąsiedztwo z lasem pozwoli Tobie i Twojej rodzinie cieszyć się zdrowym powietrzem podczas rodzinnych spacerów lub przejażdżek rowerowych.

Lokalizacja

Nowe Osiedle BATORY zlokalizowane jest w dzielnicy Karwiny i będzie zdecydowanie najatrakcyjniejszym osiedlem w okolicy.
Niezwykle istotną kwestią dla młodych rodzin z dziećmi jest bliska i wygodna lokalizacja w sąsiedztwie szkół i przedszkoli co spełnia owa lokalizacja w dzielnicy.