Korzystając z serwisu majsterdevelopment.pl, zgadzasz się na urzycie plików cookies. W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych, serwis majsterdevelopment.pl korzysta z plików cookies.

O NAS

Firma Majster Development to lider w dziedzinie nowoczesnego designu, który wkroczył na polski rynek nieruchomości w 2005 roku i błyskawicznie osiągnął status czołowego przedsiębiorcy. Dynamiczny rozwój firmy to efekt pracy wykwalifikowanej załogi, wśród której znajdują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego. Dzięki wnikliwej analizie rynku, oraz kompleksowej współpracy menedżerów i inżynierów tworzymy projekty, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Działamy według staranie wypracowanych konwencji, czuwając nad każdym realizowanym projektem, ponieważ wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa i gwarancja jakości.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy pionierem w zakresie budownictwa łączącego innowacyjność i luksus z ekologią i bezpieczeństwem. Nasze działania skupiają się na tworzeniu osiedli, które będą służyć zarówno ludziom jak i przyrodzie. Doskonale zdajmy sobie sprawę z potrzeb mieszkańców, dlatego stawiamy na funkcjonalność i ergonomie. Wprowadzamy na lokalny rynek kompleksy mieszkaniowe o podwyższonym standardzie, zawierające szereg udogodnień takich jak: zdalne starowanie ogrzewaniem czy automatyczne oświetlenie, które umożliwiają generowanie oszczędności. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do lokali handlowo-usługowych, aptek, szkół, a także kompleksów wypoczynkowo rekreacyjnych. Każda z inwestycji to ukłon w stronę naszych klientów, którzy zaufali nam i dali możliwość realizacji naszej pasji do budowania.PRIORYTETY
Dewizą naszej firmy jest to, aby mieszkać prestiżowo, inteligentnie, innowacyjnie, ekologicznie, bezpiecznie oraz luksusowo. Wyróżnia nas nowoczesność i jakość czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

ŚRODOWISKO I EKOLOGIA
Świadome ekologicznie myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego odnawialne materiały, niski ślad emisji CO2, mała energochłonność mieszkań, naturalne materiały jak kamień, drewno czy ceramika, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa czy ochrona akustyczna są dla nas priorytetem.

ZARZĄD

Piotr Świec

piotr.swiec@majsterabc.pl

Rafał Alabrudziński

rafal.alabrudzinski@majsterabc.pl

NAGRODY
Orzeł polskiego budownictwa

Wyjatkowa i unikalna Nagroda, które jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród w branży.

Budowa na medal

Jest nagrodą przyznawaną za ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa

Laur Konsumenta / Klienta

Jest nagrodą przyznawaną za ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa

EFL GRUPA CREDIT AGRICOLE

Jest nagrodą przyznawaną za ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa

Wnętrze roku

Jest nagrodą przyznawaną za ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa

AKTUALNOŚCI

30 maja 2019

MAJSTER – ATLAS KUJAWY LUREATEM PRESTIŻOWEJ NAGRODY FORBES

Majster – Atlas Kujawy otrzymał tytuł Diament Forbesa 2019. Diamenty Forbesa to […]

10 maja 2019

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2018

22 czerwca 2018 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie […]